Каркас і вкладиш

Складові частини ємності

Каркас модульної ємності

Рівні листи (ємності до 100 кубів) або оцинкована гофрована сталь товщиною в 1-4 мм використовується для виготовлення каркаса ємності Грін Модуль. Товщина варіюється в залежності від Об’єму і рідини яка буде всередині. Завдяки спеціалізованому прокату листи мають чудові характеристики. За рахунок цинкування металу збільшуються терміни експлуатації і зносостійкості, з’являються антикорозійні властивості, чим і пояснюється надійність і довговічність даних ємностей в порівнянні з резервуарами зі сталі. Гарантійний термін складає 5 років. Наші фахівці попередньо розрахували орієнтовну міцність всіх з’єднань болтів і корпусів ємностей. Показник запасу міцності в середньому дорівнює 2, при мінімальному запасі – 1,5. Надійні болтові кріплення з’єднують листи один з одним, при цьому вони обладнані спеціальними головками круглої форми (округлість всередину ємності), оснащені антикорозійним покриттям, а показник класу міцності становить 8.8. За рахунок особливих фіксаторів відбувається прикріплення зовнішніх ємностей безпосередньо до бетонної підстави (за потребою). Наявність даних фіксаторів запобігає переміщенню порожніх резервуарів під час поривів вітру або ж інших атмосферні явища.

Вкладиш

Виготовлений з мембрани поліпропілену, є УФ-стабілізованим, колір-чорний. Товщина внутрішнього вкладиша становить 0,6-0,75 мм. Сертифікований на контакт з питною водою і харчовими продуктами.

Характеристика показника Одиниці виміру Значення показника
Щільність g/cm3 0,89
Товщина Мм 0,75 и 0,6
Напруга при розриві MPa 18
Розтягування при розриві % 250
Опір при розриві N/mm 80
Температура експлуатації Градусів Цельсія От -20 до +80
Опір проколу N 150
Робоча температура Градусів Цельсія От -30 до +80

Захисна тканина

Між каркасом і вкладишем, проміжною ланкою служити захисна тканина, яка так само і розташована по всьому діаметру дна резервуара. В якості захисту застосовуємо гідростійкий геотекстиль високої щільності. Його характеристики дозволяють використовувати як захисну тканину, в завдання якої входять запобігання тертя і подальшого стирання самого вкладиша об поверхню дна і металеві стінки ємності. Геотекстиль, як правило, має товщину в 1 мм.

Процес монтажу резервуарів

На фундаментій основі по діаметру металеві листи скріплюють болтами. Так починають роботи по монтажу каркасу, з верхніх відділів (з верхнього кільця) поступово пересуваючись до нижніх ділянках піднімаючи конструкцію. Кожні наступні кільця прикріплюються знизу попередніх щоб уникнути проникнення дощових потоків.

Захисна тканина і її установка

2-3 людини монтують захисну тканину, за допомогою якої захищають пластиковий вкладиш від різних механічних пошкоджень (в тому числі і від стирання). За допомогою спеціальних скоб відбувається прикріплення захисної тканини до периметру верхнього кільця каркаса.

Процес установки пластикового вкладиша

Для пластикового вкладиша техніка розмотування і кріплення ідентична до процесів із захисною тканиною. При цьому периметр резервуара стягують спеціальним ременем. Завершення монтажу супроводжується вирівнюванням всіх складок. Це необхідно зробити до наповнення резервуара.

Входи і виходи з резервуара

Установка входів і виходів з ємності починається тільки після всіх монтажних робіт з пластиковим вкладишем. Механічним способом встановлюються входи-виходи, що мають металеву різьбу. Завдяки зварювальному апарату для пластику монтують донний злив.

Отримайте безкоштовну професійну консультацію

Телефонуйте зараз ‎0967337320 ‎0737337320