Обв’язка ємності

Обв'язувальні елементи

Існує кілька основних способів надходження води в ємність.

У першому варіанті такий процес може відбуватися за відсутності відведення (фітинга), в такому випадку вода надходить через дах.

В іншому варіанті, за допомогою бічного відведення, який, як правило, розташовується у верхній частині ємності.

Бічне вступне відведення це труба певного діаметру, від 32 до 300 мм. Для додання їй високого рівня герметичності використовуються спеціальні гумові прокладки і герметик.

Додаткова безпека досягається завдяки використанню фланця. Він розташований на кінці відведення.

Процес

За допомогою бокового або донного відведення відбувається забір води з резервуара. Бічний злив має свої певні недоліки, основним з них є не повне спорожнення ємності.

При необхідності повного зливу ємності або при наявності зливного відводу, що має діаметр більше 160 мм., проводиться монтаж донного зливу. Під час проведення цього процесу через дно ємності в неї заводиться труба, яку перетискають хомутом. Варто відзначити, що діаметр такого відводу немає особливих обмежень. Для полегшення обв’язки трубопроводу досить часто розміщується бічний відвід.

Для того щоб зробити процес миття ємності зручнішим, існує можливість встановити додатковий донний злив, що має відносно невеликий діаметр.

Процес переливу здійснюється через бічний відвід. Процес монтажу такого відводу не відрізняється від бокового і розташовується вгорі ємності.

Замовник може при бажанні замовити крім стандартного комплекту обв’язки, різні додаткові обв’язувальні елементи.

Отримайте безкоштовну професійну консультацію

Телефонуйте зараз ‎0967337320 ‎0737337320