Для зберігання, запасу води

Питної та технічної

Стрімкий розвиток промисловості та сільського господарства в нашій країні неминуче призводить до потреби зберігання води у великих кількостях. Сучасне підприємство пропонує збірні ємності для чистої і технічної води, які підходять для застосування в різних сферах.

Резервуары для запаса воды 1000м3

Розглянемо деякі з них:

  • резерв чистої і технічної води на підприємствах;
  • експлуатація гідроємностей для забезпечення пожежної безпеки;
  • можливість застосування нашої продукції на фабриках;
  • резерв води для поливу великих площ (теплиць, городів, полів для гольфу і футболу, парків);
  • використання резервуарів як водонапірних веж;
  • запас питної і технічної води в місцях громадського користування: ресторанах, готелях, торгових центрах, пансіонатах.

Відзначимо незаперечні переваги ємностей для питної і технічної води.

Технічні характеристики захисного шару дозволяють зберігати питну воду і не турбуватися про погіршення її якості. Дозволяється вміст гарячої води (до 80 ℃), що явно розширює можливості використання даної продукції. Ємності для рідин можна встановлювати як в приміщенні, так і зовні.

Які будівельні роботи потрібно провести?

Для монтажу ємностей необхідно провести мінімальну кількість загальнобудівельних робіт, що може значно скоротити час очікування введення в експлуатацію. Компактність деталей наших споруд дозволяє транспортувати ємність об’ємом 2000м3 за допомогою однієї машини. Також можна значно скоротити витрати по монтажу, враховуючи той факт, що підйомники для установки не потрібні. Такі резервуари можуть компонуватись в важкодоступних місцях, наприклад, гори, скелі, пересічена місцевість. При відповідному архітектурному і технологічному рішенню ємності для рідин можна монтувати під землею. Плюсом також є установка будь-якого типу обв’язки накопичувального резервуара.

Додаткові послуги

Якщо присутня необхідність зменшення втрат тепла резервуарів, є можливість утеплення екструзійним пінополістиролом. Для роботи при мінусових температурах встановлюється системний електричний підігрів. У разі безперервної експлуатації посудин виконується розрахунок тепловтрат, на основі якого розраховується товщина теплоізоляційного матеріалу і встановлюється трубчатий електронагрівач необхідної потужності.

Отримайте безкоштовну професійну консультацію

Телефонуйте зараз ‎0967337320 ‎0737337320