Склади для зберігання КАС (добрив)

Зберігання карбидно-аміачні суміші

Найбільш затребуваним товаром на ринку резервуарної будови є бази для збереження рідких міндобрив. І такий попит на них зрозумілий. Адже таке високе визнання цієї продукції пов’язано з тим, що власники агропідприємств прийшли до висновку, що в такій тарі зручно зберігати КАС (карбідно-аміачні суміші), азотні добрива і безводний аміак, тобто все те, що так необхідно для підживлення сільськогосподарських рослин. Адже від вчасно внесених корисних мінералів в грунт, залежить кількість і якість отриманого врожаю. А з цього випливає, що потрібно цими добривами запасатися вчасно, але для цього потрібно мати зручні і сучасні резервуари.

Що з себе представляють склади для збереження КАС

Склади для зберігання КАС можуть складатися з одного або декількох ємностей, які укомплектовані спеціальним обладнанням, за допомогою якого можна з’єднати їх між собою, як сполучені посудини, що дасть можливість завжди робити запас необхідних добрив і зручно їх використовувати. Масове використання таких складів-резервуарів викликано ще й тим, що їх можна встановлювати в тому місці, і з тим добривом яке необхідно для тих чи інших рослин. А адже це дуже зручно.

Сфера застосування:

 1. фермерські господарства;
 2. агрокомплекси;
 3. оптовий продаж рідких добрив

Основні переваги складів КАС – доступ до добрив в будь-який період року, незалежно від того яка погода стоїть на вулиці, чи є на особовому рахунку фінанси, яка динаміка цін і курс валют. Вчасно зробили покупку, і користуєтеся.

Основні переваги резервуарів для зберігання рідких добрив:

 • Так як ємності виробляються з високою якістю мембрани, в них можна зберігати будь-які агресивні речовини
 • Монтаж резервуарів не вимагає об’ємних загальнобудівельних робіт
 • Ємності в демонтованому стані мають досить компактний вигляд, і їх можна перевозити одним транспортним засобом (до 2000мᶟ)
 • Резервуари для рідких добрив при необхідності можуть демонтувати, і потім встановлюватися в будь-якому іншому зручному місці
 • При складанні ємностей не потрібна вантажопідйомна техніка
 • Такий зручний склад рідких речовин можна розміщувати в підземному сховищі
 • Є досить велика кількість різних типів і розмірів резервуарів (для наземного зберігання від 18 до 4000мᶟ і підземного від 18 до 1219мᶟ)
 • Резервуари комплектуються системою підігріву, їх можна, при необхідності, утеплювати.

Отримайте безкоштовну професійну консультацію

Телефонуйте зараз ‎0967337320 ‎0737337320